CH-2945T MAUI

Зволожувач CH-2945T MAUI
Cooper&Hunter

Ціна:
1899 грн
5


Категорія:
Зволожувачі
Виробник:
Cooper&Hunter
Гарантія:
12 місяці
Продуктивність по зволоженню:
300 мл/год
Площа зволоження: 30-40 кв.м
Площа приміщення: 30-40 кв.м
Об'єм резервуара для води: 4.2 л
Офіційний диллер
Опис CH-2945T MAUI від Cooper&Hunter

Дизайн розроблений в глибокому чорному кольорі. Гладка чорна поверхня і текстура у поєднанні з насиченим кольором корпусу зачаровують. У конструкції приладу втілені оригінальні дизайнерські і технічні рішення. Завдяки ним прилад не буде не помічений на полиці магазину, а будь-якому інтер'єру зможе додати цікаву родзинку.

Головною деталлю цього зволожувача є спосіб наповнення водою - воду заливаємо прямо згори, просто знявши верхню кришку, що значно спрощує його експлуатацію і обслуговування.

Важливо відмітити, що зволожувач повітря серії Maui це не лише вінець простоти у використанні, але і багатофункціональний прилад, що поєднує в собі декілька функцій.

По-перше, це зволоження з високою продуктивністю до 300 мл/год. Які допоможуть підтримувати необхідний для здоров'я людини рівень вологості в приміщенні під час опалювального сезону, захищаючи усіх, а особливо маленьких членів сім'ї від негативної дії сухого повітря.

У нічний час можна використати прилад як додатковий елемент підсвічування. Особливо ця функція сподобається вашим дітям. М'яке, не яскраве світло нічної лампи позбавить від страху засинати в темряві. Вмикати і вимикати лампу можна за допомогою окремої кнопки на панелі управління. Таким чином ви самі можете вибрати, коли використати нічну лампу, а коли ні.

По-третє, зволожувач CH-2945t Maui оснащений аромакапсулой, в яку Ви можете додати будь-яку, улюблену вами аромаолію. І через мить кімната наповниться улюбленим ароматом. Приємний аромат і комфортний рівень вологості дозволить Вам максимально розслабиться, і відпочити після трудового дня.

А також варто відмітити, що прилад оснащений ультрафіолетовою лампою, яка вбиває усі шкідливі мікроорганізми в піддоні, таким чином повітря наповнюється максимально чистою вологою.

Ультразвуковий зволожувач CH-2945T серій Maui стане відмінним помічником у формуванні комфортного і корисного клімату у будинку. Cooper&Hunter - це завжди комфортні інновації.

 

  • Великий резервуар 4,2 л;
  • Велика продуктивність по зволоженню 300 мл/год;
  • Верхня затока, простота у використанні;
  • Аромакапсула для створення SPA-ефекту;
  • 12 годинний таймер;
  • Ультрафіолетова лампа для знищення бактерій;
  • Інтуїтивне і просте керування;
  • Автоматичний контроль рівня вологості;
  • Автоматичне вимкнення при порожньому баку;
  • Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Об'єм резервуару л 4,2
Зволоження мл/годину 300
Рівень шуму дБ (максимум) менше 38 дБ
Напруга В 220-240
Частота струму Гц 50
Споживання електроенергії (холодна пара) Вт 23
Рекомендована площа застосування м² 30-40
Габарити мм 188х192х303
Вес кг 1,8
Розмір коробки мм 195х204х346
Вага брутто кг 2,16

Залишити коментар

Схожі товари