GEH(09)AA-K3DNA1B/I

Напольний кондиціонер GEH(09)AA-K3DNA1B/I
Gree

Ціна:
10636 грн
5

Площа приміщення: 25 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -7°C до +24°C
На холод: від -18°C до +43°C

Категорія:
Напольні кондиціонери
Виробник:
Gree
Гарантія:
24 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 2,80 КВТ
Охолодження: 2,60 КВТ
Опис GEH(09)AA-K3DNA1B/I від Gree

Підлоговий блок Gree Free Match GEH (09) AA-K3DNA1B/I - модель з підвищеним рівнем продуктивності, яка створена для обігріву та охолодження повітря, що допоможе вам отримати найбільш комфортні кліматичні показники. Крім цього, модель володіє великою кількістю корисних функцій. Встановлюється такий кондиціонер на рівні підлоги, він не займає багато місця і практично не помітний. Це дозволить вам провести монтаж не тільки в побутових, але і в громадських приміщеннях. Кондиціонер укомплектований якісним фільтром, який проводить попередню очистку повітря. Відповідність екологічним стандартам дозволяє не тільки поліпшити ваше самопочуття, але і не забруднювати навколишнє середовище. Модель має надійне складання і відмінну продуктивність. Працює кондиціонер досить тихо, при економному споживанні електроенергії, а це значить, що ніщо не буде заважати вашому комфорту. Управляти кондиціонером можна по засобу зручного пульта управління, який простий і інтуїтивно зрозумілий. ОСНОВНІ РЕЖИМИ І ФУНКЦІЇ Gree GEH (09) AA-K3DNA1B / I: Робочі режими. Осушення і очищення повітря - модель кондиціонує повіт, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попередню очистку. Автоматичний режим роботи вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, в залежності від умов роботи кондиціонера. Охолодження і обігрів - кондиціонер створює найбільш підходящу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту і приємного проведення часу.

Функції управління. Таймер - дана функція дозволяє проводити автоматичне включення / вимикання кондиціонера в строго запрограмований вами час. Режим «Турбо» - дана функція дозволяє проводити швидке нагрівання або охолодження повітря, коли кондиціонер працює на повну потужність. Широкий потік повітря - дана функція дозволяє здійснювати рівномірний розподіл нагрітого і охолодженого повітря всередині приміщення.

Функції здоров'я. Електростатичний фільтр - проводить попередню очистку повітря, знищуючи багато негативних факторів і неприємні запахи. Захист від грибків і плісняви ​​- після виключення кондиціонер продовжує працювати якийсь час, видаляючи залишки вологи всередині корпусу.

Функції роботи. Авторестарт - в разі відключення від мережі живлення, кондиціонер автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані раніше функції. Запуск при низькій напрузі - кондиціонер може нормально працювати навіть при напрузі в 198 В. Низький рівень шуму - кондиціонер працює досить тихо, що не заважає вашому комфорту.

Додаткові функції. Звукове сповіщення - при включенні або виключенні кондиціонер подає звуковий сигнал. Блокування пульта дистанційного керування - дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до кондиціонера.

 

Основные характеристики

Тип компрессора inverter
Рекомендованная площадь помещения, м2 25
Холодопроизводительность, кВт 2,60
Теплопроизводительность, кВт 2,80
Фреон R410А
Диапазон рабочих температур °C режим охлаждения 18°C +43°C
режим обогрева -7°C +24°C 
Уровень шума внутренний блок дБ(А) 34
Габариты внутреннего блока мм (ШхВхГ) 700x600x215
Вес внутреннего блока кг 39,0
Страна производитель Китай

Залишити коментар

Схожі товари
Gree / Підлогові блоки
16637 грн
Площа приміщення: 50 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -7°C до +24°C
На холод: від -18°C до +43°C
Gree / Підлогові блоки
13395 грн
Площа приміщення: 35 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -7°C до +24°C
На холод: від -18°C до +43°C