ISR-07HR-SA7-DN1 ION

Настінний кондиціонер ISR-07HR-SA7-DN1 ION
Idea

Ціна:
8316 грн
7788 грн
Площа приміщення: 20 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -15°C до +15°C
На холод: від -16°C до +42°C

Тип:
Інверторний
Категорія:
Настінні кондиціонери
Виробник:
Idea
Гарантія:
60 місяці
Опис ISR-07HR-SA7-DN1 ION від Idea

Іонизатор

Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефектівних іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чічтоту і свіжість повітря в приміщенні.

 

Нічний режим

Режим активується з ПДУ і забезпечує створення комфортних умов для спокійного і глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також установки мінімального рівня шуму та економного витрати електроенергії. Після чого температура повертається до спочатку заданому значенню.

Golden Fin

Золоте покриття оребрення теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.

Режим осушення

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

 

DC inverter

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Залишити коментар

Схожі товари
ISR-07HR-SA7-DN1 ION / Ревізія термо нерж/оц AiSi304 ≠0,8 мм
2383 грн
ISR-07HR-SA7-DN1 ION / Трійник термо 45 ° нерж / оц
1409 грн
Димоходи / Труба димоходу 0,5 м
165 грн
ISR-07HR-SA7-DN1 ION / Коліно термо 90 ° нерж / оц AiSi321 ≠ 1,0 мм
4168 грн