LBU-3M21MLT

Мульти-спліт система LBU-3M21MLT
LEBERG

Уточнюйте
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку

Площа приміщення: 70 кв.м

Тип:
Інверторний
Категорія:
Мульти – спліт системи
Виробник:
LEBERG
Гарантія:
24 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 6,60 КВТ
Охолодження: 6,15 КВТ
Опис LBU-3M21MLT від LEBERG

Мульти-спліт-системи використовуються в багатокімнатних квартирах, приватних будинках, великих офісах, готелях, ресторанах, спортивних клубах та інших подібних закладах. Мульти-спліт-система являє собою єдиний зовнішній блок, від якого холодоагент розподіляється до багатьох внутрішніх блоків.

Мають низку незаперечних переваг:

  • Акуратні фасади будівлі. Не всі забудовники та міські архітектори дозволяють прикрашати стіни житлових або офісних будівель гірляндою з різних зовнішніх блоків кондиціонерів. Особливо часто заборона на численність зовнішніх деталей поширюється на центральну частину міста чи історичні споруди. Для кондиціонера в цьому випадку зазвичай виділяють одне спеціально обладнане місце, на яке при всьому бажанні не вийде вмістити кілька зовнішніх блоків для всіх кімнат.
  • Економне споживання електроенергії. Одна мульти-спліт-система споживає менше електроенергії, ніж кілька незалежних кондиціонерів такої ж сумарної
  • продуктивності.
  • Можливість використовувати менш потужний зовнішній блок, ніж сума потужності внутрішніх блоків. Інакше кажучи, допускається перевантаження
  • системи до 130%. Після виходу інверторного кондиціонера на робочу температуру навантаження зменшується в кілька разів. Під час пікового споживання потужність усіх блоків знижується пропорційно. Такий режим дозволить обслуговувати велику площу при менших витратах.
  • До одного зовнішнього блока можна підключати до 5 внутрішніх блоків різних типів у будь-якій комбінації. У мульти-спліт-системах Leberg використовуються блоки настінного типу.

таблиця характеристик кліматичного обладнання

Залишити коментар

Схожі товари
LEBERG / Зовнішні блоки для мульти-спліт-систем
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 90 кв.м
LEBERG / Зовнішні блоки для мульти-спліт-систем
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 50 кв.м
LEBERG / Зовнішні блоки для мульти-спліт-систем
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 100 кв.м