Центральний контролер Mitsubishi Electric AT-50B-J

Комплектуючі Центральний контролер Mitsubishi Electric AT-50B-J
Mitsubishi Electric

Ціна:
72630 грн
58104 грн
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку

Категорія:
Комплектуючі
Виробник:
Mitsubishi Electric
Гарантія:
36 місяці
Офіційний диллер
Опис Центральний контролер Mitsubishi Electric AT-50B-J від Mitsubishi Electric

Країна виробник Японія
Розміри ШxДxВ, мм 180x120x30
 
Контролер оснащений кольоровим 5-ти дюймовим сенсорним дисплеєм з яскравим підсвічуванням.
РК-матриця має розмір 320 х 240 пікселів (QVGA) і виконана за технологією TFT, що забезпечує високу швидкодію, чіткість і контрастність зображення. Яскравість зображення і гучність звуку регулюються при налаштуванні.
Підсвічування включається при першому торканні екрану. Автоматичне відключення відбувається через 1/3/5/7 або 10 хвилин після останнього торкання. При виникненні несправності в системі кондиціонування підсвічування включається.
Прилад може контролювати 50 об'єктів. Об'єкт - це група внутрішніх блоків, припливно-витяжних установок Lossnay або стороння система, підключена до мережі M-NET через контролер PAC-YG66DCA-J.
Прилад AT-50B крім основних функцій управління і контролю має ряд додаткових можливостей: чергове опалення / охолодження, автоматичне повернення до заданої температури (тимчасова зміна цільової температури на 1, 2, 3 або 4 ° С), а також 2 сезонних тижневих таймера.
Точність установки цільової температури становить 0,5 ° С або 1 ° С в залежності від моделі внутрішнього блоку.
Подвійна цільова температура в автоматичному режимі (PURY-P). Примітка. Взаємодія з приладами PAC-YG60MCA-J, PAC-YG63MCA-J не передбачено.
 
Чергове кондиціонування чергове кондиціонування дозволяє автоматично підтримувати температуру в невживаному приміщенні, не допускаючи його переохолодження взимку або надмірного нагрівання влітку. Наприклад, кондиціонер вимкнений, але якщо температура в приміщенні досягає мінімального або максимального значення, встановленого користувачем, то кондиціонер включається в режимі нагріву або охолодження відповідно.

Залишити коментар

Схожі товари
Центральний контролер Mitsubishi Electric AT-50B-J / Грибок
1488 грн
Cooper&Hunter / НАСТІННІ ОСУШУВАЧІ
151200 грн
Cooper&Hunter / НАСТІННІ ОСУШУВАЧІ
66640 грн
Центральний контролер Mitsubishi Electric AT-50B-J / Коліно термо 90 ° нерж / нерж
2930 грн