AR12JSFSRWKNER

Настінний кондиціонер AR12JSFSRWKNER
Samsung

Ціна:
19499 грн
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку
Площа приміщення: 35 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -10°C до +24°C
На холод: від -16°C до +46°C

Тип:
Інверторний
Категорія:
Настінні кондиціонери
Виробник:
Samsung
Гарантія:
36 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 4,00 КВТ
Охолодження: 3,50 КВТ
Опис AR12JSFSRWKNER від Samsung

Охолодження на 38% швидше

Кондиціонер з інноваційною трикутною конструкцією охолоджує повітря на 38% швидше1. Ви швидше відчуєте себе у більш комфортній атмосфері. Завдяки збільшеному розміру впускних і випускних отворів, великому вентилятору та унікальній формі конструкції повітря у кімнаті охолоджується швидше.

Охолодження на 38% швидше

1 Протестовано на моделі AR09JSPFAWK у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09JQFPAUR.

Більше вхідного повітря

Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Унікальна трикутна конструкція корпусу дозволяє збільшити розміри вхідного отвору, і в кондиціонер надходить більший об'єм повітря.
Вигляд кондиціонера AR5500 зверху, де показано, що повітрозабірник став ширшим на 139%.

Більше вхідного повітря

Збільшений повітряний потік

Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Ця унікальна конструкція дозволяє помістити в корпус збільшений за розміром вентилятор, завдяки чому повітря охолоджується швидше.2
Вигляд кондиціонера AR5500 збоку, де показано, як трикутна конструкція дозволила збільшити розмір вентилятора на 122% для збільшення повітряного потоку.

Збільшений повітряний потік

2 Протестовано на моделі AR09HSFSBWK. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQV09TWS.

Більше повітря на виході

Новий кондиціонер Samsung - це абсолютно нова розробка, що забезпечує ефективніше охолодження. Унікальна трикутна конструкція дозволяє оптимізувати ширину та кут вихідних отворів і використовувати додаткову кількість v-подібних пластин жалюзі, завдяки чому збільшується ширина повітряного потоку і дальність дії.3
Вигляд кондиціонера AR5500 спереду, де показано, що вихідний отвір став ширшим на 154%, що дозволяє інтенсивніше виводити повітря.

Більше повітря на виході

3 Протестовано на моделі AR09HSFSBWK. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQV09TWS.

Розподіляє охолоджене повітря на ще більшу відстань

Охолоджує всю площу приміщення, забезпечуючи комфорт. Додаткові v-подібні пластини жалюзі та збільшений кут повороту4 дають змогу розширити повітряний потік, а великий кут потоку у вертикальній площині забезпечує збільшення дальності поширення потоку.
AR5500 має збільшений кут повороту на 30 град., поширює повітряний потік на відстань 14 м, а також додаткові v-подібні пластини жалюзі для рівномірного розподілу охолодженого повітря.

Розподіляє охолоджене повітря на ще більшу відстань

4 Протестовано на моделі AR09FSSSBWK у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQV12TWS.

Працює з розумом. Заощаджує енергію.

Енергоефективна технологія цифрового інвертора з коефіцієнтом SEER 10.1 підтримує бажану температуру, тому немає потреби часто вимикати і знову вмикати кондиціонер. Таким чином він споживає менше електроенергії5 і забезпечує комфорт протягом тривалого періоду.

Працює з розумом. Заощаджує енергію.

5 Протестовано на моделі AR09HSSDAWK/EU у порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AQ09TSB.

Оптимізоване 2-ступеневе охолодження

Кондиціонер Samsung швидко починає охолодження повітря в режимі Fast Cool. Потім він автоматично переходить в режим Comfort Cool для підтримки бажаної температури, тому немає потреби постійно змінювати налаштування.

Оптимізоване 2-ступеневе охолодження

Заощаджуйте електроенергію, коли ви один вдома

Режим «Один користувач» дозволяє використовувати меншу потужність6 компресора, знижуючи рівень енергоспоживання й одночасно забезпечуючи прохолодну і комфортну атмосферу. Таким чином, ви можете використовувати цей режим, якщо ви один у приміщенні і бажаєте зменшити витрати на оплату рахунків за електроенергію.
Одна жінка читає книгу на дивані у вітальні, а кондиціонер працює в режимі «Один користувач», забезпечуючи її прохолодним повітрям з меншим енергоспоживанням, ніж в звичайному режимі. На графіку показано, що в режимі «Один користувач», ви можете заощадити 26% енергії у порівнянні зі звичайним режимом.

Заощаджуйте електроенергію, коли ви один вдома

6 Протестовано на моделі AR09FSSSCWK/SA у порівнянні зі стандартними моделями Samsung. Під час тестування порівнювалося сумарне енергоспоживання в звичайному та однокористувальницькому режимах.

Заощаджує до 68% енергії*

Цифровий інвертор

Цифровий інверторний двигун Digital Inverter 8-Pole споживає всього 32% енергії від кількості, що використовується звичайними моделями*. Він підтримує потрібну температуру без частого вимикання та вмикання, завдяки чому він працює значно тихіше, довше та ефективніше.

Заощаджує до 68% енергії*

Фільтр, який легко чистити

Спеціальний фільтр Easy Filter розташований зовні кондиціонера і розміщений зверху — тому його легко можна вийняти та очистити. Його антибактеріальне покриття вловлює небезпечні забруднюючі речовини та алергени8, що містяться в повітрі.

Фільтр, який легко чистити

8 Протестовано в корейської лабораторії тестування (FITI/KEMTI) і японській лабораторії тестування (ITEA). Вимірювання були проведені в особливих умовах тестування і можуть варіюватися залежно від навколишнього середовища.

Захист корпусу та оболонки

Кондиціонер AR5500 може витримувати надзвичайно високі температури, завдяки збільшеному конденсатору та оптимізованій прохідності холодоагента. Також він має антикорозійне покриття, яке захищає конденсатор і корпус від іржі.11

Захист корпусу та оболонки

11 Протестовано на моделі AR09HPSDDWK/SG. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09HPSDFAP/RC

Захист компресора

Кондиціонер AR5500 продовжує працювати навіть у найскладніших умовах завдяки захисту компресору від пошкодження при падінні напруги, характерному для перевантаження внаслідок перепадів напруги.12
Зображення зовнішнього блоку кондиціонера AR5500 в пустелі під палючим сонцем. На графіку показано, як технологія Triple Protector Plus кондиціонера AR5500 захищає компресор при падінні напруги.

Захист компресора

12 Протестовано на моделі AR09HPSDDWK/SG. У порівнянні зі стандартною моделлю Samsung AR09HPSDFAP/RC

Захист контролера

Технологія Triple Protector Plus також включає захист контролера від високовольтних розрядів, викликаних перепадами напруги, тому немає потреби використовувати окремий стабілізатор напруги.
На лівій половині зображення показаний зовнішній блок кондиціонера AR5500 в пустелі під час грози. На правій половині зображення показаний внутрішній блок кондиціонера AR5500, який захищений від удару блискавки.

Захист контролера

Залишити коментар

Схожі товари
Cooper&Hunter / СЕРІЯ SUPREME CONTINENTAL (WHITE)
23170 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -25°C до +24°C
На холод: від -15°C до +43°C
Daikin / Канальні системи (середньонапірні)
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -15°C до +18°C
На холод: від -10°C до +46°C
Cooper&Hunter / NORDIC MULTI LIGHT. Підлогово-стельові блоки
17820 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м
Midea / Серія Blanc DС
12825 грн
12011 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -15°C до +30°C
На холод: від -15°C до +50°C