Мобільні кондиціонери

Neoclima / Серія AMB mobile
11499 грн
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 25 кв.м
Neoclima / Серія AMB mobile
12999 грн
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м
Midea / Серія MPPD
10080 грн
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 25 кв.м
Midea / Серія MPPD
11060 грн
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 35 кв.м

Мобільні кондиціонери – в них на відміну від спліт систем внутрішній та зовнішній блоки з’єднані в одному корпусі, дуже часто вони бувають на невеличких колесах це дозволяє зручно переміщати кондиціонер по приміщенню. Мобільний кондиціонер це ідеальний вибір для людей які орендують житло. Ви можете перевозити агрегат із собою куди захочете наприклад на дачу або на відпочинок.

Ось приклад хорошої моделі: NSU-09AMB

Компактний – це основна його особливість, клас енергоефективності А, у даній моделі серед всіх мобільних кондиціонерів найнижчий рівень шуму. Оснащений компресором  LG. Має прогумовані колеса. На обігрів може працювати при будь якій температурі. Якщо вам потрібний недорогий але надійний пристрій то це саме те що треба.

Також можемо запропонувати чудову модель, яка є попитом серед клієнтів NSU-12AMB

Даний кондиціонер не вимагає спеціального монтажу, швидко та зручно. Надійний помічник там де не можна встановити спліт-систему, або не бажано. Із всіх моделей аналогічних кондиціонерів ця – найнижча. Можна регулювати силу потоку повітря. Оснащений ДУ. Має жидкокристалічний дисплей та великі кнопки настройки, що робить його ще зручнішим у користуванні. Має режими «осушення», «сон», «вентиляція» .

IPN-09CR-SA7-N1

Компактний із ексклюзивним дизайном, крім основних функцій оснащений пультом ДУ, присутній режим осушення, має таймер. Помірна ціна.

Купіть у нашому магазині дану модель і ви не пожалкуєте. Цей маленький помічник зробить комфортним Ваше перебування в приміщенні, а завдяки його компактності Ви зможете його переміщати у будь яке потрібне для Вас місце. Наші працівники, запакують та доставлять, а при потребі навіть установлять пристрій. Ми дбаємо про Ваш комфорт.