Мийки повітря

Cooper&Hunter / СЕРІЯ COMO
7840 грн
Продуктивність по зволоженню: 220±10% мл/год
Площа приміщення: 35 кв.м
Об'єм резервуара для води: 4 л
Фільтр: змінний

Як стверджують лікарі, сухе повітря дуже негативно впливає на загальний стан організму. В обстановці недостатньою вологості пересихають слизові оболонки, внаслідок чого крізь них можуть безперешкодно пробиратися в організм віруси. Особливо це стосується дітей, чий імунітет ще не в змозі дати гідну відсіч вірусним частинкам. Саме з цієї причини мийка повітря для дитячої кімнати - перше, що варто придбати, щоб діти рідше хворіли і не страждали різними видами алергій. Сухе повітря дуже негативно впливає на шкіру, яка швидше старіє від втрати вологи. Якщо хочете заощадити на зволожуючому і омолоджуючому кремі, придбайте пристрій мийка повітря для будинку.
Цей пристрій призначений не тільки для зволоження повітря, але і для його очищення. А деякі моделі навіть оснащені модною нині функцією іонізації і ароматизації.

Ви пам'ятаєте, яким свіжим і ароматним здається повітря на вулиці після грози? Точно таким же ефектом володіють і мийки повітря.

Забруднене повітря є серйозною проблемою для міських жителів - він містить велику кількість різних шкідливих домішок, автомобільних вихлопів і газів. Небезпека вдихання брудного повітря підстерігає нас і вдома - в приміщенні постійно знаходяться частинки пилу, від якої вологе прибирання рятує лише на недовгий час.

Всі моделі побутових очисників повітря не вимагають монтажу і здатні цілодобово працювати в замкнутому приміщенні (кімнаті, офісі, кабінеті і т.д.). Не бійтеся встановити його в спальні, рівень шуму приладу настільки низький, що не порушить Ваш сон.