Димоходи з нержавіючої сталі

Одностінні елементи димоходу


Одностінні димоходи призначені для низькотемпературних, менш відповідальних ділянок. Вони впораються там, де немає загрози накопичення конденсату, а також для обслуговування газових опалювальних приладів всередині будинку (котлів, колонок). Одностінні елементи є найбільш простим рішенням монтажу димохідної системи. Вони мають низьку вартість та прості в установці. Складаються з простих елементів, які
монтуються в середині приміщення або в існуючих цегляних каналах. При монтажі зовні приміщення - підлягають теплоізоляції.

 

 

Двостінні елементи димоходу


Двостінні димоходи складаються із внутрішньої зварної труби з нержавіючої сталі та зовнішньої, між якими розташовується шар ізоляційного матеріалу з базальтового волокна. Внутрішня труба димоходу виготовляється з нержавіючих марок сталей AISI 304, AISI 321, AISI 316, AISI 310S. Сталь таких марок призначена спеціально для систем димовидалення та іншого обладнання для харчової промисловості. Ці матеріали перешкоджають утворенню корозії, не окислюються та витримують високі температури. Зовнішня стінка може бути виготовлена з нержавіючої сталі AISI 430, а також з оцинкованої сталі.