Монтаж

Монтаж

Компанія UkrClimate працює на ринку кліматичних технологій більше 10 років і за цей час заслужила довіру багатьох клієнтів. Ми здійснюємо проектування, поставку, монтаж і подальше сервісне обслуговування промислових і побутових систем вентиляції.

У штаті нашої компанії задіяні висококваліфіковані фахівці, що мають великий практичний досвід в таких областях, як проектування і монтаж вентиляції на об'єктах будь-якої складності, як індивідуальних, так і промислових. Ми використовуємо у своїй роботі тільки найякісніші зразки вентиляційного обладнання від кращих світових виробників.

Наша компанія виконує монтаж систем вентиляції для:

                            

                                  Житлових комплексів                                                                   Офісних центрів                                                                 Кафе та ресторанів
      

                            

                                 
                                         Супермаркетів та магазинів                                             Промислових приміщень                                                                 Саун і бань

 

Установка системи вентиляції - одна з важливих етапів, від якої залежить термін експлуатації обладнання. Фахівці компанії «UkrClimate» монтують не тільки системи вентиляції для квартир і приватних будинків, а й централізовані системи вентиляцій виробничих будівель. Ми гарантує високу якість монтажу, так як від цього безпосередньо залежить комфорт людей, які будуть перебувати в цьому приміщенні, а також тривалість експлуатації обладнання. Наші фахівці чітко слідують технологій монтажу обладнання, встановлюють окремі елементи виключно в необхідній послідовності.

 Монтаж вентиляції здійснюється виключно в певному порядку:

  1. Спочатку складається проект або схема монтажу. Після узгодження з клієнтом, перевірки всіх даних, приступають до наступного етапу.
  2. Обговорення графіка, згідно з яким буде здійснюватися монтаж систем вентиляції. Причому обговорюється не тільки термін виконання робіт, але і час поставки всіх необхідних матеріалів і устаткування безпосередньо на об'єкт.
  3. Доставка на об'єкт обладнання та його установка. Інженери строго слідують проектної документації, щоб забезпечити успішну реалізацію проекту.
  4.  Випробування обладнання. На цьому етапі відбувається перевірка системи і усунення недоліків. Також підписуються виконавчі схеми і акти.
  5.  Пусконакладка і закінчення монтажних робіт. 

Компанія «UkrClimate» здійснює якісний монтаж вентиляції, ціна якого включає подальший інструктаж з правил експлуатації обладнанням.

Багаторічний досвід, професіоналізм, велика команда співробітників, які працюють на результат, дозволяють втілити в життя всі побажання наших клієнтів.