VL-50SR2-E

Вентиляційна установка VL-50SR2-E
Mitsubishi Electric

Ціна:
17085 грн
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку
5


Категорія:
Вентиляційні установки
Виробник:
Mitsubishi Electric
Гарантія:
36 місяці
Продуктивність:
51 м3/год
Споживана потужність: 19 Вт
Диапазон рабочих температур: -10 до +40°C
Офіційний диллер
Опис VL-50SR2-E від Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric VL-50SR2-E  настінна припливно-витяжна установка Lossnay з рекуперацією, призначена для використання в житлових приміщеннях. Завдяки цій установці у вашій кімнаті завжди буде свіже повітря, а система рекуперації знижує втрати на обігрів і охолодження повітря.

В установках Lossnay використовується фірмовий рекуператор, завдяки якому між витяжним і припливним повітрям відбувається обмін теплом і вологою. У зимовий період повітря, що подається в кімнату, нагрівається і зволожується повітрям, видуває з приміщення. У літню пору надходить і вулиці повітря охолоджується і з нього видаляється зайва волога.

За рахунок особливостей конструкції VL-50SR2-E вимагає мінімального обслуговування, буде потрібно тільки періодичне очищення фільтруючого елементу і радіатора.

Mitsubishi Electric VL-50SR2-E  може монтуватися вертикальному або горизонтальному положеннях.

Припливної канал може перекриватися спеціальною заслінкою (установка працює в режимі «Тільки витяжка») або можуть бути перекриті обидва канали, в тому випадку, коли вулична температура нижче -20 градусів.

Обсяг повітря, що прокачується регулюється.

Припливно-витяжна установка Mitsubishi Electric VL-50SR2-E може функціонувати в режимі рекуперації при морозах до -10 градусів і до -20 градусів у режимі «Тільки витяжка».

Бездротовий ІЧ-пульт в комплекті.

VL-50S2-E має всі необхідні функції що б створити комфортний клімат у вашому домі. Установка Lossnay VL-50S2-E: ефективна, економічна, надійна і при цьому не дорога, це все дозволяє припливно-витяжної установки Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E бути однією з найкращих на ринку побутових рекуператорів. У побутовому рекуператорі VL-50S2-E використовується тільки один вентилятор який автоматично подає в приміщення чисте повітря з вулиці і видаляє забруднене повітря з приміщення, таким чином ця установка є дуже тихою всього 14 дБ на першій швидкості при цьому електроспоживання в годину становить всього 4 Вт . Mitsubishi Electric VL-50S2-E здатна обслуговувати приміщення до 20 кв.м. що більш ніж достатньо для звичайної спальної кімнати. Не мало важливим фактором є те що установка може працювати до -20 градусів Цельсія, в режимі витяжка, що дуже важливо для українських регіонів. У побутових рекуператорах Lossany варто теплообмінник, який був запатентований компанією Mitsubishi Electric. В даному рекуператорі повітря з кімнати обмінюється не лише теплом з припливним повітрям з вулиці, а й вологою, що дозволяє підтримувати в приміщеннях не тільки комфортну температуру, але і вологість. На відміну від попередньої моделі Lossnay VL-50S2-E нову припливно-витяжну установку VL-50S2-E можна встановлювати, як вертикально, так і горизонтально.

МОДЕЛЬ VL-50(E)S2-E, VL-50SR2-E
Електроживлення 220 В, 1 фаза, 50 Гц
споживана потужність низька Вт 4
висока Вт 19
  Расход воздуха низька м³ 15
висока м³ 51
  Рівень шуму низька дБ(А) 14,0
висока дБ(А) 36,5
Ефективність рекуперації (по ентальпії) низька % 86
висока % 70
Вага кг 6,2
  Розміри довжина мм 522
товщина мм 168
висота мм 245
Отвір в стіні мм 1 отв. Ø120
Гарантований діапазон зовнішніх температур –10°C 1 … +40°C
У режимі «Тільки витяжка» до –20°C
Завод (країна) MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION NAKATSUGAWA WORKS (Японія)

Залишити коментар

Схожі товари
Mitsubishi Electric / Настінна припливно-витяжна установка Lossnay VL-50
15567 грн
Площа приміщення: 50 кв.м
Mitsubishi Electric / Настінна припливно-витяжна установка Lossnay VL-50
15567 грн