Вентиляція

Вентиляція

Компанія UkrClimate працює на ринку кліматичних технологій більше 10 років і за цей час заслужила довіру багатьох клієнтів. Ми здійснюємо проектування, поставку, монтаж і подальше сервісне обслуговування промислових і побутових систем вентиляції.

У штаті нашої компанії задіяні висококваліфіковані фахівці, що мають великий практичний досвід в таких областях, як проектування і монтаж вентиляції на об'єктах будь-якої складності, як індивідуальних, так і промислових. Ми використовуємо у своїй роботі тільки найякісніші зразки вентиляційного обладнання від кращих світових виробників.

Наша компанія виконує монтаж систем вентиляції для:

                            

                                  Житлових комплексів                                                                   Офісних центрів                                                                 Кафе та ресторанів
    

                            

                                 
                                         Супермаркетів та магазинів                                             Промислових приміщень                                                                 Саун і бань

 

Установка системи вентиляції - одна з важливих етапів, від якої залежить термін експлуатації обладнання. Фахівці компанії «UkrClimate» монтують не тільки системи вентиляції для квартир і приватних будинків, а й централізовані системи вентиляцій виробничих будівель. Ми гарантуємо високу якість монтажу, так як від цього безпосередньо залежить комфорт людей, які будуть перебувати в цьому приміщенні, а також тривалість експлуатації обладнання. Наші фахівці чітко слідують технологій монтажу обладнання, встановлюють окремі елементи виключно в необхідній послідовності.

 Монтаж вентиляції здійснюється виключно в певному порядку:

 1. Спочатку складається проект або схема монтажу. Після узгодження з клієнтом, перевірки всіх даних, приступають до наступного етапу.
 2. Обговорення графіка, згідно з яким буде здійснюватися монтаж систем вентиляції. Причому обговорюється не тільки термін виконання робіт, але і час поставки всіх необхідних матеріалів і устаткування безпосередньо на об'єкт.
 3. Доставка на об'єкт обладнання та його установка. Інженери строго слідують проектної документації, щоб забезпечити успішну реалізацію проекту.
 4.  Випробування обладнання. На цьому етапі відбувається перевірка системи і усунення недоліків. Також підписуються виконавчі схеми і акти.
 5.  Пусконакладка і закінчення монтажних робіт. 

Головним завданням вентиляційної системи є забезпечення відсутності конденсату, сторонніх запахів, шкідливих речовин в приміщенні. Щоб робота системи вентиляції працювала ефективно, необхідно забезпечити належне обслуговування вентиляції.

При цьому важливо пам'ятати, що саме регулярність обслуговування дозволяє значно знизити ризики появи серйозних поломок, збоїв і аварійних ситуацій. Серед головних принципів, яких слід дотримуватися при обслуговуванні вентиляційних систем, слід виділити:

 • професіоналізм фахівця, що виконує роботи
 • своєчасність
 • комплексний підхід
 • регулярність
 • швидкість усунення неполадок

Багато людей намагаються самостійно обслуговувати систему вентиляції. Але цього робити не рекомендується, так як система обладнання досить складна і виконати всі необхідні маніпуляції недосвідченій людині важко. До того ж, від якості виконаної роботи безпосередньо залежить самопочуття людей, які знаходяться в приміщенні. З цієї причини, рекомендується довіряти обслуговування вентиляційних систем виключно професіоналам, так як якість обслуговування впливає на ефективність роботи системи вентиляції.

Ви можете укласти договір, вказавши періодичність обслуговування вентиляції нашими фахівцями, а також регламент проведення робіт. Звертайтеся по допомогу до фахівців компанії «UkrClimate», які забезпечать належне обслуговування системи вентиляції будь-якої складності.