SRK20ZS-WT / SRC20ZS-W

Настінний кондиціонер SRK20ZS-WT / SRC20ZS-W
Mitsubishi Heavy

Ціна:
28147 грн
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку
5

Площа приміщення: 20 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -15°C до +24°C
На холод: від -15°C до +46°C

Тип:
Інверторний
Категорія:
Настінні кондиціонери
Виробник:
Mitsubishi Heavy
Гарантія:
36 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 2,7 кВт
Охолодження: 2,0 кВт
Опис SRK20ZS-WT / SRC20ZS-W від Mitsubishi Heavy

Настінні кондиціонери преміальної серії SRK-ZS-WT - ще одна новинка. Форма внутрішніх блоків відповідає новітнім тенденціям промислового дизайну і повторює плавні, обтічні контури «СТАРШІЙ» серії SRK-ZSX. Внутрішні блоки доступні в трьох кольорах: класичний білий, титаниум і контраст (ЧОРНО-БІЛИЙ). Управляти моделями також можна за допомогою смартфона або планшета. Спліт-системи нової серії мають високу сезонну ефективність, низький рівень шуму (від 19 дБ (А)) і забезпечують високий комфорт при охолодженні і нагріванні повітря.

Кондиціонери Mitsubishi Heavy серії SRK-ZS-S - це нові спліт-системи, що працюють на базі DC-інверторного компресора. В результаті його застосування кліматичні системи здатні створювати потужний потік повітря, при дуже низькому рівні шуму всього 21 дБ. У режимі супер-низьку швидкість на обігрів, рівень шуму опускається до мінімального значення - 19 дБ. Крім того, DC-інвертор дозволив знизити рівень шуму зовнішнього блоку на 3 дБ, що помітять люди з особливо чуйним сном. Кондиціонери серії SRK-ZS-S мають високу енергоефективність і відповідає класу "А ++".

Щоб швидко охолодити приміщення в спеку спліт-система оснащена посиленим режимом HI POWER. Натиснувши відповідну кнопку на пульті ДУ, приміщення в лічені секунди наповниться прохолодою.

За рівномірний розподіл видуває потоку відповідає функція 3D-AUTO. 8 варіантів розташування жалюзі дозволять найбільш продуктивно налаштувати вихідний потік, тим самим створивши найбільш комфортні умови для присутніх. Автоматичне погойдування жалюзі в двох напрямках: вгору-вниз, вправо-вліво - дозволяють холодним потокам змішуватися ще на виході з кондиціонера з теплим повітрям кімнати і, тим самим, уникнути утворення холодних зон з ризиком застудитися.

Залишити коментар

Схожі товари
SRK20ZS-WT / SRC20ZS-W / Закінчення термо нерж
478 грн
Daikin / Припливно-витяжні установки (VAM)
Уточнюйте
Cooper&Hunter / Серія Компакт
1647 грн
SRK20ZS-WT / SRC20ZS-W / Трійник термо 87° нерж/оц
1895 грн