Intellect E14 EP (9 KW)

Повітряна завіса Intellect E14 EP (9 KW)
Neoclima

Ціна:
23299 грн
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку
5


Категорія:
Повітряні завіси
Виробник:
Neoclima
Гарантія:
12 місяці
Макс. ширина отвору: 1.2 м
Макс. висота отвору : 3.5 м
Тип нагрівання: З електричним нагріванням
Офіційний диллер
Опис Intellect E14 EP (9 KW) від Neoclima

Повітряні завіси - це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря.

 

Встановлена в отворах приміщень, повітряна завіса розділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію "закриті двері". При цьому двері залишаються відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування. Виробляючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, що дозволяє створити комфортний мікроклімат і одночасно зменшити економічні витрати на роботи теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%. Слід пам'ятати, що призначення повітряної завіси - підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) і енергозбереження;

Підбирання повітряної завіси

Повітряні завіси рекомендується монтувати таким чином, щоб повітря виходило якомога ближче до крайки отвору, що захищається. Бажано, щоб сопла завіс повністю перекривали отвір. Повітряні завіси можуть встановлюватися окремо та/чи в ряд, шляхом каскадного з’єднання, тим самим забезпечується захист прорізу будь-якої ширини або висоти.

Повітряна завіса (теплова завіса) – це повітряно-опалювальний агрегат, призначений для розділення зон із різною температурою по різні зони відкритих дверних прорізів, робочих вікон, вхідних дверей і воріт. Є цілий ряд заходів, спрямованих на зниження тепловтрат шляхом установлення тамбурів, зигзагоподібних проходів, обертових дверей, та найефективнішим способом є установлення відсікаючої повітряно-теплової завіси.

Повітряна завіса – незамінний елемент під час створення мікроклімату в офісних, торгових і житлових приміщеннях, що істотно знижує тепловтрати будівель. При створенні комерційних пропозицій особливо для великих об’єктів ми рекомендуємо Вам включати в КП надійні та якісні теплові завіси Neoclima, вироблені в ЄС.

* Висота встановлення: 2,5 м.

* Система керування: ЕСО.

* Зручність в обслуговуванні.

* Сучасний дизайн.

* Провідний пульт.

 

*Горизонтальне встановлення

 

Залишити коментар

Схожі товари
Neoclima /
30499 грн
Neoclima /
28999 грн
Neoclima /
28299 грн
Neoclima /
28299 грн