NU60AH3e

Канальний кондиціонер NU60AH3e
Neoclima

Уточнюйте
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку

Площа приміщення: 130 кв.м

Тип:
Не інверторний
Категорія:
Канальні кондиціонери
Виробник:
Neoclima
Гарантія:
24 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 17,88
Охолодження: 17,50
Офіційний диллер
Опис NU60AH3e від Neoclima

Канальний кондиціонер Neoclima – це прекрасне рішення для обробки й переміщення повітря у кількох кімнатах або в приміщеннях, де дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер Neoclima встановлюється в місцях, непомітних на перший погляд: в підсобному приміщеннічи за підвісною стелею. На відміну від звичайних, канальні кондиціонери мають можливість подавання свіжого повітря з вулиці.

Подавання свіжого повітря в приміщення через спеціально підготовлений отвір у корпусі блока. Фланці повітрозабірного та повітровипускного отворів обладнані для легкого під’єднання. У стандартному виконанні повітрозабірний отвір розташований ззаду; додатково можна організувати забір повітря знизу.

Автоматичний перезапуск

У разі непередбаченого вимкнення кондиціонера через збій живлення після відновлення подавання електроенергії він автоматично повертається до попередніх налаштувань.

Функція самодіагностики

Мікропроцесор кондиціонера відслідковує нештатний режим роботи чи несправність вузлів, тому автоматично вимкне й захистить систему. В цей час на дисплеї внутрішнього блока відобразиться код помилки або аварії.

Режим комфортного сну

Під час увімкненого режиму комфортного сну кондиціонер автоматично збільшує (у режимі охолодження) або зменшує (у режимі обігрівання) температуру на 1°С протягом перших двох годин, потім підтримує її стабільною протягом наступних 5 годин, після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження та підтримує комфортні умови вночі.

Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками, чи як компресорно-конденсаційний блок у системах вентиляції. Серія ERP (*e) -7C має новітню енергоефективність і може працювати в комплекті із внутрішніми блоками як нового ряду (серії ERP), так і з внутрішніми блоками попередніх поколінь.

 

Залишити коментар

Схожі товари
Neoclima / Серія ERP (*e) -7C
Уточнюйте
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 50 кв.м
Neoclima / Серія ERP (*e) -7C
Уточнюйте
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 70 кв.м
Neoclima / Серія ERP (*e) -7C
Уточнюйте
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 140 кв.м
Neoclima / Серія ERP (*e) -7C
Уточнюйте
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 100 кв.м