NS-18TSI

Мульти-спліт система NS-18TSI
Neoclima

Уточнюйте
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку

Тип:
Інверторний
Категорія:
Мульти – спліт системи
Виробник:
Neoclima
Гарантія:
24 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 5,60 КВТ
Охолодження: 5,00 КВТ
Офіційний диллер
Опис NS-18TSI від Neoclima

Мульти-спліт-системи використовуються в багатокімнатних квартирах, приватних будинках, великих офісах, готелях, ресторанах, спортивних клубах та інших подібних закладах. Мульти-спліт-система являє собою єдиний зовнішній блок, від якого холодоагент розподіляється до багатьох внутрішніх блоків.
Мульти-спліт-системи мають низку незаперечних переваг:
Акуратні фасади будівлі. Не всі забудовники та міські архітектори дозволяють прикрашати стіни житлових або офісних будівель гірляндою з різних зовнішніх блоків кондиціонерів. Особливо часто заборона на численність зовнішніх деталей поширюється на центральну частину міста чи історичні споруди. Для кондиціонера в цьому випадку зазвичай виділяють одне спеціально обладнане місце, на яке при всьому бажанні не вийде вмістити кілька зовнішніх блоків для всіх кімнат.
Економне споживання електроенергії. Одна мульти-спліт-система споживає менше електроенергії, ніж кілька незалежних кондиціонерів такої ж сумарної продуктивності.
Можливість використовувати менш потужний зовнішній блок, ніж сума потужності внутрішніх блоків. Інакше кажучи, допускається перевантаження системи до 130%. Після виходу інверторного кондиціонера на робочу температуру навантаження зменшується в кілька разів. Під час пікового споживання потужність усіх блоків знижується пропорційно. Такий режим дозволить обслуговувати велику площу при менших витратах.
До одного зовнішнього блока можна підмикати до 5 внутрішніх блоків різних типів у будь-якій комбінації. У мульти-спліт-системах Neoclima використовуються блоки 3 типів: настінний, касетний, канальний.

Ідеальне рішення для приміщень із підвісними стелями, адже видимою залишається тільки декоративна панель (решітка). Холодне повітря рівномірно розподіляється уздовж стелі за всіма чотирма напрямами і, м’яко змішуючись, не створює при цьому зон дискомфорту. Касетний блок стане незамінним для
приміщень з високими стелями, офісів, торгових і виставкових залів, розважальних комплексів, магазинів, шкіл, ресторанів. Блок має вбудований дренажний насос.

Залишити коментар

Схожі товари
Mitsubishi Electric / Канальний блок Mr. Slim PEA-RP GAQ
62748 грн
50198 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 200 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -20°C до +21°C
На холод: від -15°C до +46°C
GALACTIC / Серія Полупромислові касетного типу
30800 грн
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 70 кв.м
hit
Cooper&Hunter / NORDIC EVO NG (INVERTER)
31550 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 70 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -25°C до +24°C
На холод: від -18°C до +48°C
Mitsubishi Electric / Канальний блок Mr. Slim PEAD-M JA(L)
66231 грн
52985 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 125 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -10°C до +24°C
На холод: від -15°C до +46°C