NU-4M28AFIe

Мульти-спліт система NU-4M28AFIe
Neoclima

Уточнюйте
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку
Температура роботи:
На тепло: від -20°C до +24°C
На холод: від -15°C до +50°C

Тип:
Інверторний
Категорія:
Мульти – спліт системи
Виробник:
Neoclima
Гарантія:
24 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 8,80 КВТ
Охолодження: 8,40 КВТ
Офіційний диллер
Опис NU-4M28AFIe від Neoclima

Мульти-спліт-системи використовуються в багатокімнатних квартирах, приватних будинках, великих офісах, готелях, ресторанах, спортивних клубах та інших подібних закладах. Мульти-спліт-система являє собою єдиний зовнішній блок, від якого холодоагент розподіляється до багатьох внутрішніх блоків.

Мульти-спліт-системи мають низку незаперечних переваг:

Акуратні фасади будівлі. Не всі забудовники та міські архітектори дозволяють прикрашати стіни житлових або офісних будівель гірляндою з різних зовнішніх блоків кондиціонерів. Особливо часто заборона на численність зовнішніх деталей поширюється на центральну частину міста чи історичні споруди. Для кондиціонера в цьому випадку зазвичай виділяють одне спеціально обладнане місце, на яке при всьому бажанні не вийде вмістити кілька зовнішніх блоків для всіх кімнат.
Економне споживання електроенергії. Одна мульти-спліт-система споживає менше електроенергії, ніж кілька незалежних кондиціонерів такої ж сумарної продуктивності.
Можливість використовувати менш потужний зовнішній блок, ніж сума потужності внутрішніх блоків. Інакше кажучи, допускається перевантаження системи до 130%. Після виходу інверторного кондиціонера на робочу температуру навантаження зменшується в кілька разів. Під час пікового споживання потужність усіх блоків знижується пропорційно. Такий режим дозволить обслуговувати велику площу при менших витратах.
До одного зовнішнього блока можна підмикати до 5 внутрішніх блоків різних типів у будь-якій комбінації. У мульти-спліт-системах Neoclima використовуються блоки 3 типів: настінний, касетний, канальний.

Зовнішній блок до мульти-спліт-систем серії ERP. Ця серія вирізняється підвищеною енергоефективністю, а системи LAK і EXV дозволяють експлуатувати систему на охолодження при зовнішній температурі від -15 до +50°С і на обігрівання від -20 до +24°С.
До одного зовнішнього блока можна підмикати від 2 до 5 внутрішніх блоків, у одній мульти-спліт-системі можна комбінувати внутрішні блоки різного типу й потужності.

Залишити коментар

Схожі товари
Daikin / Підстельові спліт-системи серії SkyAir Alpha
Уточнюйте
Тип: Не інверторний
Площа приміщення: 125 кв.м
Mitsubishi Electric / Підлоговий блок Mr. Slim PSA-RP KA
90504 грн
72403 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 140 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -20°C до +21°C
На холод: від -15°C до +46°C
new
Cooper&Hunter / Серія Nordic Continental 2021
34280 грн
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 70 кв.м
Температура роботи:
На тепло: від -25°C до +24°C
На холод: від -15°C до +43°C
PANASONIC / Внутрішні блоки касетного типу
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 140 кв.м