RAV-SM804ATP-E

Мульти-спліт система RAV-SM804ATP-E
TOSHIBA

Уточнюйте
Акція
Телефонуйте щоб дізнатись свою знижку

Площа приміщення: 80 кв.м

Тип:
Інверторний
Категорія:
Мульти – спліт системи
Виробник:
TOSHIBA
Гарантія:
36 місяці

Продуктивність:
Обігрів: 8,00 КВТ
Охолодження: 7,10 КВТ
Офіційний диллер
Опис RAV-SM804ATP-E від TOSHIBA

Серія Digital inverter.

 • Потужний двороторний компресор. Компресор промислових кондиціонерів Toshiba відрізняється підвищеною ефективністю і стабільністю при тривалій роботі на низькій частоті (частковому завантаженні), що значно скорочує споживання електроенергії.
 • Підвищена ефективність двигуна за рахунок вдосконаленого охолодження. Більш ефективне стиснення холодоагенту за рахунок застосування деталей прецизійної точності
 • Компресійні канали нової конструкції дозволили підвищити ступінь стиснення холодоагенту. Працює до мінус 15 градусів на вулиці
 • Вбудований "зимовий комплект" дозволяє напівпромисловим кондиціонерам Toshiba стабільно працювати на охолодження при вуличній температурі до -15. "Зимовий комплект" вбудований вже на заводі, не вимагає доопрацювань і на нього поширюється заводська гарантія.
 • Теплообмінники зовнішніх блоків в напівпромислових кондиціонерів Toshiba мають конструкцію, що сприяє інтенсивному теплообміну.
 • Трубки теплообмінника двох діаметрів. Газоподібний холодоагент тече по трубках великого діаметра (9,52 мм). Це зводить до мінімуму втрати тиску холодагенту в трубопроводі.
 • Найлегші і найкомпактніші блоки. Серія Digital inverter це високоефективні, виключно легкі і компактні зовнішні блоки. Маса блоку продуктивністю 3 НР (8 кВт) становить всього 44 кг, а габарити не перевищують габарити зовнішнього блоку стандартної спліт-системи продуктивністю 3 кВт (55х78х29 см.)
 • Використання вже існуючих фреонових трас. Тепер можна замінити застарілий кондиціонер, який працював на R22 або R407C і споживав багато електроенергії, на сучасну і ефективну систему на R410А без проведення нової траси. Нові блоки напівпромислових кондиціонерів Toshiba 3 і 4 серій можна підключати до прокладених раніше фреонових трас завдяки конструктивним особливостям.
 • Інтелектуальне управління (IPDU). Привід з інтелектуальним управлінням (IPDU) забезпечує високу ефективність кондиціонерів Toshiba Digital Invertor. Векторна обробка сигналу забезпечує точне синусоїдальну вихідну напругу та значно знижує втрати енергії і рівень шуму.
 • Теплообмінник підвищеної ефективності. Холодоагент в рідкому стані тече по трубках малого діаметра (8 мм). Це призводить до збільшення швидкості потоку і зростання теплообмінної здатності.
 • Дворядні теплообмінники. У кондиціонерах Toshiba серій Digital Invertor і Super Digital Invertor (від 3 НР і далі) встановлені дворядні теплообмінники з підвищеною теплообмінною здатністю.

Залишити коментар

Схожі товари
TOSHIBA / Серія Digital ( -15 C )
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 110 кв.м
TOSHIBA / Серія Digital ( -15 C )
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 160 кв.м
TOSHIBA / Серія Digital ( -15 C )
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 56 кв.м
TOSHIBA / Серія Digital ( -15 C )
Уточнюйте
Тип: Інверторний
Площа приміщення: 140 кв.м